Google Play Movies

Google Play Movies 3.6.11

Oglądaj filmy na wielu urządzeniach

Google Play Movies & TV znajduję się w Google Play jako aplikacja wideo dla systemu Android.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Streamingowy dostęp danych
  • Możliwość pobrania na urządzenie mobilne
  • Oglądanie swoich filmów

Wady

  • Nadal niewielki zasób pozycji w Google Play

Bardzo dobry
8

Google Play Movies & TV znajduję się w Google Play jako aplikacja wideo dla systemu Android.

Filmy w strumieniu

Poruszanie się po bibliotece

Dobry odtwarzacz wideo

Google Play Movies & TV to świetna aplikacja do obsługi wideo dla użytkowników systemu Android. Jest łatwy w użyciu i nie potrzebuje długiej konfiguracji, aby rozpocząć działanie. Niestety streaming filmów może pochłonąć dużo danych.

Połączone z Google Play, Google Play Movies & TV jest aplikacją wysyłającą strumień danych do odbiorcy. Całość działa w chmurze, co pozwala na oglądanie treści w Google Play na dowolnym urządzeniu z Androidem.

Możesz dzięki niej pobierać pliki wideo na swoje urządzenie, a nawet mieć dostęp i zarządzać swoimi własnymi filmikami. Google Play Movies & TV ciągle się rozrasta i na razie może być pewien problem ze znalezieniem wszystkiego czego szukamy.

Aby obejrzeć lub pobrać film, należy kliknąć przycisk "Watch Now". Przeniesie nas to do sekcji sugerowanych programów telewizyjnych i filmów. Jeśli chcesz obejrzeć film na swoim komputerze, musisz pobrać go na urządzenie i podłączyć je do komputera. Następnie, przeciągnij i upuść pliki do urządzenia; pojawią się one w Google Play Movies & TV w sekcji "Personal Videos".

Google Play Movies

Download

Google Play Movies 3.6.11

Opinie użytkowników o Google Play Movies